×
Kliknij i zobacz więcej produktów
Nie znaleziono produktów.

Thermaltake Riing 12 RGB Plus TT Premium Edition 3 Pack (3x120mm, 500-1500 RPM)

Pokaż wszystkie w kategorii: Wentylatory >
Pokaż wszystkie od producenta: Thermaltake
Dodaj do porównania0
Dodaj do obserwowanych
Marka:
Kod towaru:
CL-F053-PL12SW-A
EAN: 4717964407856
362,60 zł
(362,60 zł szt.)
Mała ilość. "Zapytaj o ten produkt", aby potwierdzić dostępność. Prawdopodobnie dostępna ilość: 2 szt.
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Opis

Riing Plus 12 LED RGB TT Premium Edition - zewstaw 3 wentylatorów
Thermaltake łączy opatentowane, wspaniałe podświetlenie LED z najnowocześniejszą technologią, aby zapewnić zupełnie nowe wrażenia podczas korzystania z chłodzenia komputera. W zestawie znajdują się trzy wentylatoy o wysokim ciśnieniu statycznym i średnicy 120 mm z opatentowanym pierścieniem LED o illuminacji 16,8 mln kolorów (12 kontrolowanych pojedynczych diod LED). Wentylator Riing Plus 12 RGB posiada łopatki kompresyjne, łożysko hydrauliczne i cyfrowy kontroler wentylatora, dzięki czemu może być kontrolowany przez opatentowane oprogramowanie TT RGB PLUS, jak również przez interaktywne sterowanie głosowe AI.

TT RGB PLUS
Ekosystem TT RGB PLUS to inteligentny system oświetlenia dla komputerów PC, który łączy najbardziej zaawansowane adresowalne oświetlenie LED z opatentowanym przez Thermaltake oprogramowaniem TT RGB PLUS. Ekosystem TT RGB PLUS zapewnia niemal nieograniczone możliwości zabawy kolorami, synchronizację świateł z grami, muzyką, temperaturami procesora lub innymi produktami TT RGB PLUS, w tym wentylatory obudowy, bloki wodne CPU / VGA, chłodzenie procesora AIO, zasilacze, paski LED i urządzenia peryferyjne. Opatentowane oprogramowanie umożliwia użytkownikom zmianę trybów oświetlenia, kolorów, prędkości, jasności, prędkości wentylatorów, a nawet obsługuje sterowanie głosowe AI na urządzeniach z systemem iOS i Android. devices.

Opatentowane oprogramowanie i aplikacja TT RGB PLUS
Monitoruj wydajność wentylatorów, dostosuj ich prędkość oraz efekty świetlne (synchronizuj je również z innymi urządzeniami z logo TT RGB Plus) dzięki opatentowanemu oprogramowaniu TT RGB PLUS i specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej. Wybierz funkcję poniżej i przewiń w dół, aby zapoznać się ze szczegółami.

Thermaltake AI Voice Control - SyncALL, powiedz Hello TT
Wydawanie poleceń głosowych za pomocą TT RGB PLUS, to łatwiejszy i szybszy sposób na ustawienie oświetlenia w swoim systemie. Możesz poprosić o włączanie i wyłączanie świateł, przełączanie trybów światła, przyciemnianie świateł, zmianę kolorów światła lub regulację prędkości światła lub prędkości wentylatora.

Profile
Wygodne sterowanie wszystkimi urządzeniami i jednoczesne dostosowywanie oświetlenia, konfigurując do pięciu profili dla każdego kontrolera. Każdy kontroler podłączony do systemu jest wyświetlany w lewym górnym rogu interfejsu, aby zapewnić szybki dostęp. W każdym profilu można sprawdzić, które urządzenie jest ustawione na jaki tryb pracy i jaki efekt świetlny. Możesz nawet zapisać SAVE i zastosować ustawienia do innych kontrolerów, na których działa twój system.

Opatentowana konstrukcja LED
Wyposażone w 12 adresowalnych zestawów diod LED (2 pojedyncze diody LED na zestaw), co zapewnia doskonałe pokrycie świetlne oraz jednolity kolor i jasność. Wbudowany pierścień LED może rozświetlić Twój komputer na 16,8 milionów kolorów.

Cyfrowy kontroler oświetlenia
Kontroler jest wyposażony w przełącznik DIP z tyłu. Dlatego możesz łatwo ustawić numer dla każdego kontrolera. Możesz dodać do 5 urządzeń dla jednego kontrolera oświetlenia i do 16 kontrolerów do oprogramowania. Sterownik i instrukcja kodowania znajdują się we wszystkich opakowaniach.

Dziewięć łopatek wentylatora
Dziewięć łopatek wentylatora zostało zaprojektowanych tak, aby generować większy przepływ powietrza bez ultraty komfortu cichej pracy. Dzięki tej unikalnej konstrukcji łopatki Riing Plus 12 RGB działają jako gwarancja wydajności.

Łożysko hydrauliczne z konstrukcją o niskim poziomie hałasu
Łożysko hydrauliczne samosmaruje się wysokiej jakości substancją zmniejszającą tarcie, która również obniża hałas podczas pracy, jednocześnie poprawiając sprawność cieplną. Nakrętka uszczelniająca zapobiega wyciekaniu smaru i przedłuża żywotność urządzenia.

System mocowania antywibracyjnego
Gumowe podkładki antywibracyjne na czterech rogach zapewniają bezproblemowe użytkowanie z 80% pokryciem ochronnym oraz wpływają na cichą pracę wentylatorów.

Zobacz więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
CL-F053-PL12SW-A

Opis

Poziom hałasu
24.7
Podświetlenie
RGB
Prędkość wentylatora (maks.)
1500
Prędkość wentylatora (min.)
500
Przepływ powietrza
48.34
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Technologia chłodzenia
Powietrzem
Liczba wentylatorów
3
Wentylator
12 cm
Wymiary
120 x 120 x 25 mm
Waga
160
Gwarancja
24 mc.
Rodzaj złącza (zasilanie)
9-pin
Opinie
Jeszcze nie ma komentarzy

Opinie o produkcie

  • Jakość wykonania:
  • Łatwość w obsłudze:
Możesz dodać zdjęcia produktu
Przenieś tutaj zdjęcia lub kliknij aby dodać je ręcznie z dysku.
Podobne produkty

Utwórz konto w sklepie aby zapisywać produkty na liście obserwowanych.

Zaloguj się
99.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
3894 20 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 3914 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki
  • Obsługa kupującego 5