×
Kliknij i zobacz więcej produktów
Nie znaleziono produktów.

Inteligentna fontanna/poidło dla psa i kota Rojeco Wireless 2,5L

Pokaż wszystkie w kategorii: Inteligentne urządzenia dla zwierząt >
Pokaż wszystkie od producenta: Rojeco
Dodaj do porównania0
Dodaj do obserwowanych
Marka:
Kod towaru:
387_34794
EAN: 6975116293520
106,50 zł
(106,50 zł szt.)
Wysyłka: 1 - 2 dni roboczych
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Opis

Inteligentna fontanna/poidło dla psa i kota Rojeco Wireless 2,5L

Zapewnij swojemu ukochanemu pupilowi stały dostęp do świeżej wody. Inteligentne poidło Rojeco o pojemności 2.5 l zachęca psy i koty do nawadniania się i wykorzystuje skuteczny 4-warstwowy system filtracji. Praktyczny wskaźnik poinformuje Cię o konieczności uzupełniania zbiornika. Urządzenie wyposażono w pompę niskociśnieniową, która pracuje wyjątkowo cicho – poziom generowanego hałasu nie przekracza 30 dB. Dzięki konstrukcji składającej się z 2 misek doskonale sprawdzi się w domach, w których jest więcej niż jedno zwierzę.

Rojeco/RYSJ-13/3

Duża pojemność

Dzięki temu, że pojemność poidła Rojeco wynosi aż 2.5 l, nie musisz martwić się koniecznością częstego uzupełniania wody. Przezroczyste okno urządzenia pozwala wygodnie sprawdzić stan zbiornika, a wskaźnik dostarcza informacji o zbyt niskim poziomie jego zawartości.

Rojeco/RYSJ-13/5

Niezawodny dostęp do wody

Urządzenie Rojeco przechowuje 75 ml wody, którą dostarcza w przypadku awarii zasilania. Dzięki temu Twój pupil będzie miał zapewnioną możliwość nawodnienia się w każdej sytuacji.

Rojeco/RYSJ-13/4

4-warstwowy system filtracji

Możesz mieć pewność, że poidło Rojeco zawsze zapewni Twojemu pupilowi świeżą i czystą wodę. Urządzenie wykorzystuje 4-warstwowy system filtracji, na który składają się dwie warstwy włókniny, węgiel aktywny i żywica jonowymienna. W efekcie niezawodnie eliminuje włosy, kurz, resztki jedzenia, resztki chloru i inne zanieczyszczenia.

Rojeco/RYSJ-13/2

W trosce o Twojego pupila

Obawiasz się, że Twój czworonożny przyjaciel nie pije wystarczająco dużo wody? Poidło Rojeco pomoże w rozwiązaniu tego problemu! Oferuje ono 2 miski z uroczymi wylewkami w kształcie złotych rybek, z których woda płynie przez całą dobę. Zastosowane rozwiązanie z pewnością przyciągnie uwagę kotów. Ponadto szerokość misek umożliwia wygodne nawadnianie bez ryzyka zamoczenia delikatnego wąsika pupila.

Rojeco/RYSJ-13/6

Cicha praca

Decydując się na poidło Rojeco, nie musisz rezygnować z ciszy. Generowany przez urządzenie hałas nie przekracza 30 dB. Dzięki temu możesz wygodnie zrelaksować się w domu, wiedząc, że Twój pupil w każdej chwili może cieszyć się dostępem do czystej wody.

Rojeco/RYSJ-13/1

Bezpieczna praca

Inteligentne poidło Rojeco wykorzystuje przewodową podstawkę indukcyjną, która przekazuje do samej fontannie jedynie 5V, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Rojeco/RYSJ-13/10

Bezproblemowa konserwacja

Demontaż poidła nie sprawi Ci żadnych trudności. Wszystkie części urządzenia z wyjątkiem podstawy możesz bez przeszkód myć pod bieżącą wodą. Dzięki temu utrzymanie go w czystości nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Rojeco/RYSJ-13/9

W zestawie:

  • Inteligentne poidło
  • Filtr
  • Pompa wodna
  • Kabel USB-C o długości 1.5 m
  • Adapter
  • Instrukcja obsługi
Producent Rojeco
Model RYSJ-13
Pojemność 2.5 l
Wymiary 25.6 x 16.7 x 12.8 cm
Waga 880 g

Zobacz więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
387_34794
Opinie
Jeszcze nie ma komentarzy

Opinie o produkcie

  • Jakość wykonania:
  • Łatwość w obsłudze:
Możesz dodać zdjęcia produktu
Przenieś tutaj zdjęcia lub kliknij aby dodać je ręcznie z dysku.
Podobne produkty

Utwórz konto w sklepie aby zapisywać produkty na liście obserwowanych.

Zaloguj się