×
Kliknij i zobacz więcej produktów
Nie znaleziono produktów.

Western Digital Dysk twardy Red Plus 8TB 3,5 cala CMR 256MB/5640RPM Class

Pokaż wszystkie w kategorii: Dyski HDD >
Pokaż wszystkie od producenta: Western Digital
Dodaj do porównania0
Dodaj do obserwowanych
Główne cechy:
Typ dysku: HDD
Pojemność dysku: 8
Marka:
Kod towaru:
WD80EFPX
EAN: 718037899817
817,07 zł
(817,07 zł szt.)
Wysyłka: 1 - 2 dni roboczych
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Opis

Wydajne dyski twarde zaprojektowane z myślą o wydajności, niezawodności i energooszczędności w małych i średnich środowiskach NAS.

Dyski WD Red Plus zostały zaprojektowane z myślą o pracy pod obciążeniem dla użytkowników indywidualnych oraz środowisk NAS w małych i średnich firmach. Dyski WD Red Plus zapewniają szybkość i pojemność wymagane do przechowywania, ochrony i udostępniania rosnących ilości danych w średniej wielkości systemach NAS zoptymalizowanych pod kątem pracy w trybie RAID o zwiększonej energooszczędności.

Przystosowane do systemów NAS z technologią NASware

Ekskluzywna technologia NASware firmy Western Digital precyzyjnie dostosowuje parametry dysku do obciążeń systemu NAS, co pomaga zwiększyć wydajność i niezawodność.

Zaprojektowane do pracy w trybie ciągłym

Systemy NAS działają bez przerwy, dlatego niezawodny dysk twardy to kwestia najwyższej wagi. Dyski twarde WD Red Plus są przeznaczone do systemów działających 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dając użytkownikom pewność niezawodnego dostępu do danych.

Testowane pod kątem kompatybilności

Western Digital współpracuje z wieloma dostawcami systemów NAS, przeprowadzając szeroko zakrojone testy w celu zapewnienia kompatybilności z większością obudów NAS.

Zoptymalizowane pod kątem obniżonego całkowitego kosztu posiadania

Dyski WD Red Plus zostały zaprojektowane tak, aby zużywały mniej energii (w porównaniu do poprzednich modeli) i pracowały w niższej temperaturze, co zmniejsza koszty operacyjne i pomaga zmniejszyć ciepło w wymagających termicznie obudowach NAS.

Zasilanie zapewniające solidną wydajność

Pomimo mniejszego zużycia energii dyski mają dużą przepustowość, aby sprostać mieszanym wymaganiom wydajnościowym wielodyskowych systemów NAS.

Wyważone dla większej niezawodności

Nieprawidłowo wyważone dyski twarde mogą powodować nadmierne wibracje i hałas w systemach wielodyskowych. Skutkuje to pogorszeniem funkcjonowania dysków i skróceniem ich żywotności. Ulepszona technologia równoważenia dwupłaszczyznowego istotnie poprawia równowagę i zwiększa ogólną wydajność i niezawodność napędu.

Wspomagane światowej klasy pomocą techniczną i gwarancją

Jako czołowy producent dysków twardych firma Western Digital jest pewna swoich rozwiązań w zakresie magazynów danych do systemów NAS i oferuje 3-letnią ograniczoną gwarancję oraz pomoc techniczną najwyższej klasy dla bezproblemowego przechowywania danych.

Porównanie tradycyjnych dysków do komputerów stacjonarnych i WD Red Plus

Ważne jest, aby wybrać dysk przeznaczony specjalnie do systemów NAS zoptymalizowanych pod kątem pracy w trybie RAID, aby zapewnić optymalną wydajność i zachować cenne dane. Wybierając dysk twardy dla systemu NAS, warto rozważyć następujące kwestie:

  • Zgodność: W przeciwieństwie do dysków do komputerów stacjonarnych, dyski twarde WD Red Plus są specjalnie zaprojektowane i przetestowane pod kątem systemu NAS i zawierają technologię NASware, która precyzyjnie dostosowuje parametry dysku do obciążeń systemu NAS w celu uzyskania optymalnej wydajności.
  • Niezawodność: Dyski do komputerów stacjonarnych przeważnie nie są projektowane z myślą o pracy ciągłej, do której wykorzystywane są systemy NAS. Dyski twarde WD Red Plus zostały zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, jakie występują w środowiskach NAS o wysokiej intensywności, pracujących 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z wieloma użytkownikami.
  • Obsługa konfiguracji RAID: W przeciwieństwie do większości dysków do komputerów stacjonarnych, które są skonfigurowane do użytku ogólnego, dyski twarde WD Red są wyposażone w system odzyskiwania po wystąpieniu błędu RAID, aby ułatwić zminimalizowanie liczby awarii w wielodyskowym systemie NAS.
  • Ochrona przed zakłóceniami i drganiami: Zaprojektowane do pracy samodzielnej dyski do komputerów stacjonarnych nie oferują wystarczającej ochrony przed drganiami i zakłóceniami, które występują w systemach wielodyskowych. Dyski twarde WD Red są wyposażone w czujniki Rotation Vibration (RV), które przewidują i aktywnie przeciwdziałają zakłóceniom powodowanym przez zwiększone wibracje, często występujące w wielodyskowych systemach NAS.

Zobacz więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
WD80EFPX

Opis

Model
WD80EFPX
Głębokość
147
Typ napędu
Wewnętrzny
TBW
180
Bufor
256
Prędkość obrotowa
5640 obr/min
Poziom hałasu
30
Typ dysku
HDD
Pojemność dysku
8
Interfejs dysku
SATA
Format szerokości dysku
3,5'' (LFF)
Kolor (wyliczeniowy)
Czerwony
Waga
715
Wysokość
26.1
Szerokość
101.6
Gwarancja
36 mc.
Opinie
Jeszcze nie ma komentarzy

Opinie o produkcie

  • Jakość wykonania:
  • Łatwość w obsłudze:
Możesz dodać zdjęcia produktu
Przenieś tutaj zdjęcia lub kliknij aby dodać je ręcznie z dysku.
Podobne produkty

Utwórz konto w sklepie aby zapisywać produkty na liście obserwowanych.

Zaloguj się