×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Monitor LCD 24 PA243W wh AH-IPS GB-R LED 16:10

Producent:
Kod producenta:
60004430
4 248,00 zł (brutto)
Rozmiar ekranu: 24''
Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA)
Czas reakcji (ms): 8
Typ matrycy: TFT IPS (IPS)
Standard VESA: 100 x 100
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Brak towaru
Dostępne od: 2010-01-01
Opis

Monitor LCD 24' PA243W wh AH-IPS GB-R LED 16:10
NEC MultiSync PA243W - profesjonalny monitor referencyjny do kreatywnej pracy. Ten monitor o przekątnej 24 pracujący w rozdzielczości WUXGA gwarantuje najwyższą dokładność w celu uzyskania najlepszej wizualizacji obrazów.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu wbudowanego silnika NEC SpectraView, tablicy 3D-LUT i 10-bitowego panelu AH-IPS profesjonaliści mogą polegać na najwyższej jakości odwzorowania barw w szerokiej przestrzeni barw AdobeRGB. Zintegrowany czujnik podświetlenia i układ kontroli jednorodności gwarantują długotrwałą i jednorodną wizualizację przekładającą się na najlepsze wyniki kreatywnej pracy. Wbudowana technologia Low Blue Light chroni oczy przed zmęczeniem, gdy trzeba pracować jeszcze intensywniej zgodnie z napiętym harmonogramem.

To doskonały monitor dla każdego kreatywnego profesjonalisty, dla projektantów, fotografów, do zastosowań CAD-CAM, edycji wideo, inżynierii precyzyjnej, obrazowania medycznego i zastosowań przemysłowych (np. w próbach nieniszczących).

Korzyści:

  • Niezawodna reprodukcja barw i jasności wbudowany silnik kolorów NEC SpectraView kontroluje szeroką przestrzeń barw AdobeRGB i tablicę 3D LUT oraz dostosowuje luminancję przy użyciu zintegrowanego czujnika podświetlenia w celu zapewnienia długotrwałej dokładności skalibrowanych barw.
  • Maksymalna troska o zdrowie Technologia Low Blue Light odfiltrowuje emitowane niebezpieczne światło niebieskie i chroni oczy widzów przed zmęczeniem i uszkodzeniem.
  •  Znakomita wizualizacja 10-bitowy panel AH-IPS i jednorodna jakość obrazu zapewniana przez układ kontroli jednorodności gwarantują najlepszą wizualizację w tej klasie urządzeń, bez względu na kąt patrzenia.
  • Oszczędność czasu i zwiększenie wydajności zobacz na ekranie zarówno obrazy rzeczywiste, jak i swoje projekty, dokładnie tak, jak sobie je wyobrażałeś.
  • Odpowiedzialne podejście do oddziaływania na środowisko utrzymywane bez kompromisów dotyczących parametrów poprzez: czujnik światła zewnętrznego, licznik Carbon footprint / licznik carbon savings, minimalistyczne opakowanie, produkcja paneli LCD wolna od arszeniku, wykorzystanie tworzyw sztucznych z recyklingu do produkcji ramek.
  • Ergonomia w biurze pełna regulacja wysokości (150 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.

Dane techniczne
60004430

Dane techniczne

Kontrast statyczny
1 000:1
Technologia podświetlania
Diody LED
Typ matrycy
TFT IPS (IPS)
Wbudowane głośniki
Tak
Pobór mocy
35
Rozdzielczość
1920 x 1200 (WUXGA)
Standard VESA
100 x 100
Ilość kolorów
1,07 mld
Ekran dotykowy
Nie
Kolor
Biały
Gniazda we/wy
1 x DVI-D
1 x HDMI
Jasność
350
Kąt widzenia pionowy
178
Kąt widzenia poziomy
178
Rozmiar ekranu
24''
Wbudowany tuner TV
Nie
Certyfikaty
ISO 9241-307
UL/C-UL or CSA
Czas reakcji (ms)
8
Pivot
Nie
Proporcje obrazu
16:10
Powierzchnia matrycy
Matowa
Waga z podstawą
8
Wysokość z podstawą
556.2
Częstotliwość pionowa max.
85
Częstotliwość pionowa min.
50
Częstotliwość pozioma max.
91.1
Częstotliwość pozioma min.
31.5
Czas reakcji new
8
Przekątna ekranu 2
24''
Dostawa
Płatność

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj