×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Monitor dotykowy 10.1 10BDL4151T

Producent:
Kod producenta:
10BDL4151T/00
1 474,00 zł (brutto)
Rozmiar ekranu: 10.1''
Rozdzielczość: 1280 x 800 (WXGA)
Czas reakcji (ms): 30
Standard VESA: 75 x 75
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Wysyłka 24h
Dostępne od: 2010-01-01
Opis

10BDL4151T/00 Niewielki monitor wielodotykowy

CMND & Control. Praca, monitorowanie, konserwacja
Uruchom sieć monitorów przez połączenie lokalne (LAN). CMND & Control umożliwia wykonywanie ważnych funkcji, takich jak sterowanie wejściami i monitorowanie stanu monitorów. Niezależnie od tego, czy obsługujesz jeden ekran czy 100.

Procesor Android 7 SoC. Aplikacje natywne i internetowe
Steruj monitorem za pomocą połączenia internetowego. Profesjonalne monitory Philips z systemem Android są zoptymalizowane pod kątem aplikacji natywnych dla systemu Android, można również instalować aplikacje internetowe bezpośrednio na nich. Wbudowany harmonogram ułatwia uruchamianie aplikacji i zawartości według pory dnia.

Wbudowana kamera i głośniki
Wbudowana kamera i głośniki czynią ten mały ekran dotykowy prawdziwie uniwersalnym, inteligentnym rozwiązaniem. Użyj go do pomiarów oglądalności w handlu detalicznym, analizy liczby klientów i nie tylko. Wykorzystaj moc aplikacji Android opartych na sztucznej inteligencji do wyświetlania treści dostosowanych do odbiorcy. Możesz też po prostu użyć ekranu do prowadzenia wideokonferencji.

Łatwa instalacja dzięki technologii PoE+
Profesjonalny monitor Philips można zainstalować niemal w każdym miejscu. Technologia PoE+ umożliwia zasilanie i dostarczanie danych do monitora za pośrednictwem jednego przewodu Ethernet. Nie musisz więc podłączać monitora do zasilania, jednak możesz to zrobić, jeśli chcesz - do zestawu jest dołączony zasilacz sieciowy.

Pamięć wewnętrzna. Przesyłaj treści i od razu je odtwarzaj

Zapisuj i odtwarzaj treści bez stałego odtwarzacza zewnętrznego. Profesjonalny monitor Philips jest wyposażony w pamięć wewnętrzną, która umożliwia przesyłanie multimediów do monitora w celu natychmiastowego odtwarzania. Pamięć wewnętrzna pełni również funkcję pamięci podręcznej do przesyłania strumieniowego online.

CMND & Create. Opracuj i uruchom swoje własne treści

Przejmij kontrolę nad treściami dzięki CMND & Create. Interfejs typu "przeciągnij i upuść" ułatwia publikowanie własnych treści - niezależnie od tego, czy jest to specjalne menu czy informacja firmowa. Wstępnie załadowane szablony i zintegrowane widżety zapewniają, że zdjęcia, tekst i filmy będą gotowe w ciągu kilku chwil.

CMND & Deploy. Zdalne instalowanie i włączanie aplikacji
Szybko zainstaluj i włącz dowolną aplikację - nawet gdy jesteś poza siedzibą firmy i pracujesz zdalnie. CMND & Deploy umożliwia dodawanie i aktualizowanie własnych aplikacji oraz aplikacji ze sklepu Philips Professional Display App Store. Wystarczy zeskanować kod QR, zalogować się do sklepu i kliknąć aplikację, którą chcesz zainstalować. Aplikacja zostanie automatycznie pobrana i uruchomiona.

Dane techniczne
10BDL4151T/00

Dane techniczne

Kontrast statyczny
500:1
Technologia podświetlania
Diody LED
Wbudowane głośniki
Tak
Pobór mocy
24
Rozdzielczość
1280 x 800 (WXGA)
Standard VESA
75 x 75
Ilość kolorów
16,7 mln
Ekran dotykowy
Tak
Kolor
Czarny
Gniazda we/wy
1 x Audio out
Jasność
300
Kąt widzenia pionowy
160
Kąt widzenia poziomy
160
Rozmiar ekranu
10.1''
Wbudowany tuner TV
Nie
Certyfikaty
CB
Czas reakcji (ms)
30
Pivot
Nie
Proporcje obrazu
16:10
Czas reakcji new
30
Przekątna ekranu 2
10.1''
Dostawa
Płatność

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj