×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Kabel USB Baseus Flash Series 2w1 USB-C, 100W, 1.5m (czarny)

Kod towaru:
387_20192
Producent:
36,00 zł (brutto)
Produkt na magazynie
Dostępne od: 2010-01-01

Opis

Ładuj 2 urządzenia jednocześnie

Dzięki CA1T2-C01 naładujesz 2 urządzenia jednocześnie. Jest idealny dla osób, które posiadają urządzenia wymagające częstego ładowania. Kabel naładuje każde urządzenie, które posiada złącze USB-C. Ze względu na konstrukcję, kabel służy wyłącznie do ładowania.

 

Wytrzymały

Aluminiowe wtyczki są wytrzymałe i odporne na ścieranie oraz utlenianie więc nawet po wielu podłączeniach będą się dobrze wpinać do portów. Nylonowy oplot zapobiega plątaniu się kabla, co ułatwia jego przechowywanie oraz chroni kabel przed zniszczeniem więc nie zostanie on uszkodzony przez przypadkowe szarpnięcie. Dodatkowo, do zestawu jest dołączony rzep, który ułatwi przechowywanie.

 

Szybkie i bezpieczne ładowanie

Dzięki natężeniu rzędu 5A (max 100W) i przewodowi z miedzi, szybko i bezpiecznie naładujesz urządzenie. Dodatkowo, dzięki technologii BPS opracowanej przez przez firmę Baseus, kabel reguluje napięcie wyjściowe, prąd i dystrybucję mocy w zależności od ładowanego urządzenia. Dzięki temu, Twoje urządzenie się nie przeładuje, a żywotność baterii będzie dłuższa. Ponadto, kabel obsługuje szybkie ładowanie laptopów i telefonów jednocześnie.

 

7 poziomów zabezpieczeń

Kabel zabezpiecza urządzenie przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciem, przegrzaniem, prądem przetężeniowym, krótkimi spięciami i polem elektromagnetycznym, dzięki czemu zarówno kabel jak i ładowane urządzenie są chronione.

 

Specyfikacja

 

Producent Baseus
Model CA1T2-C01
Materiał Aluminium, nylon, TPE
Natężenie 5A / 100W (max)
Długość kabla 1.5m
Obsługiwane protokoły szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, Power Delivery 2.0 (do 100W), Huawei Super Charge 5A, Samsung Adaptive Fast Charge
Kompatybilność urządzenia z portami USB-C
USB-C1 100W / 65W
USB-C2 100W / 18W
Funkcje ładowanie
Kolor czarny

 

 

Więcej
Dane techniczne
387_20192

Dane techniczne

Kolejna dostawa
10.04.2021
Dostawa
Płatność
Podobne z tej kategorii
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj