×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

UCHWYT SAMOCHODOWY DO TELEFONU/NAWIGACJI Z ŁADOWARKĄ BEZP.PRZYSSAWKA DO SZYBY 10W TRUST YUDO10

Producent:
Kod producenta:
23133
153,00 zł (brutto)
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Brak towaru
Dostępne od: 2010-01-01
Opis

Przytrzymaj i naładuj

Ładowanie smartfonów nigdy nie było takie proste. Po prostu umieść smartfon kompatybilny z Qi i rozpocznie się automatyczne ładowanie. Uchwyt obsługuje tryb szybkiego ładowania 7,5 W dla iPhone 8 i X oraz 10 W dla Samsung S7 i nowszych. Wszystkie inne telefony zgodne z Qi są naładowane na poziomie 5W. Podłącz uchwyt do dowolnej ładowarki samochodowej USB z funkcją Quick Charge 2.0 / 3.0, aby szybko ładować i nigdy więcej nie musisz przejmować się utraconymi lub zapomnianymi kablami w samochodzie!

Miejsce docelowe w pełni osiągnięte

Dołączone akcesoria umożliwiają łatwe mocowanie uchwytu do okna, deski rozdzielczej lub kratki wentylacyjnej. Dzięki regulowanemu kątowi uchwyt samochodowy można obracać o 360 °, a wszystkie przyciski i złącza smartfonów są dostępne. W ten sposób będziesz mieć doskonały widok i dostęp do swojego ekranu. Naciśnij przycisk zwalniający i szybko odłączysz telefon za pomocą jednej ręki.

Naładuj spokojnie

Yudo10 posiada certyfikat Wireless Power Consortium (WPC), aby zapewnić optymalną niezawodność. Ładowarka ma inteligentną konstrukcję zabezpieczającą z wykrywaniem obcych obiektów (FOD), aby zapobiec przegrzaniu metalowych przedmiotów, dzięki czemu zawsze możesz z niej bezpiecznie korzystać.

Dane techniczne
23133

Dane techniczne

Kolor
Czarny
Rodzaj uchwytu
Uchwyt samochodowy
Uchwyt samochodowy
Wyposażony w przyssawkę
Miejsce montażu
Deska rozdzielcza
Szyba
Typ montażu
Przyssawka
Dostawa
Płatność

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj