×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Stojak / statyw biurkowy Blitzwolf BW-SL5 na telefon, z lampą LED RGB

Kod towaru:
387_18992
Producent:
95,01 zł (brutto)
Produkt na magazynie
Dostępne od: 2010-01-01

Opis


Lampa Pierścieniowa RGB BlitzWolf

Stwórz wyjątkową atmosferę z nowoczesnym oświetleniem RGB. Razem z uchwytem na telefon to idealny pomysł na kreatywne urozmaicenie relacji na żywo lub sesji zdjęciowej. Dziesięć intensywnych, żywych kolorów na pewno rozbudzi w Tobie inwencję twórczą. Trzy odcienie temperatury barwowej oraz dziesięć poziomów jasności pozwolą Ci wybrać odpowiednie kolory.

Mnóstwo możliwości

Codziennie zmieniaj i wymyślaj nowe kombinacje kolorów, zależnie od Twojego humoru i tego na co masz ochotę. Dwa tryby modelu RGB oferują cykl czystych kolorów oraz gradientowy, który umożliwia dowolne mieszanie różnych odcieni i wyłapanie tego najkorzystniejszego. Dziesięć żywiołowych odcieni pozwoli na wszelkie wariacje i zabawy kolorem.


Bezprzewodowe sterowanie

Duży komfort podczas użytkowania zapewnia zdalna kontrola umożliwiająca zmianę kolorów obojętnie z którego miejsca. Teraz nie musisz niepotrzebnie tracić swojego czasu, aby ustawić wszystko perfekcyjnie. Potrzebny do tego jest jedynie mały pilot, który połączy się bezprzewodowo poprzez Bluetooth z całym urządzeniem. Jest kompatybilny z systemami takimi jak IOS, Android Mobile Phones i 360 Cameras.


Szeroka kompatybilność

Pierścień lampy możesz przełożyć do innych statywów, które umożliwiają połączenie. Oświetlenie BlitzWolf pasuje również do statywu BW-BS11 oraz BW-SL2 oraz innych statywów przeznaczonych do selfie sticków.


Porządny design

Okrągła lampa jest specjalnie zaprojektowana, aby równomiernie oświetlać każdy kąt. Trzon statywu wykonany jest ze stylowego, matowego stopu aluminiowego, a nóżki zakończone są antypoślizgowymi matami. Górną i dolną część statywu łączy porządny gwint o rozmiarze 1 uniwersalnej śruby. Klamrę zaciskającą się na pręcie można przystosować według uznanej wysokości, wtedy zagwarantuje nam pełną stabilność. Urządzenie jest zasilane dzięki ładowarce z wejściem USB.


Praktyczna i wytrzymała

Teraz z możliwością obrotu aż o 360 stopni, ustawisz lampę pod każdym kątem. Elastyczny uchwyt na telefon zrobiony został z delikatnego materiału, aby zminimalizować ryzyko powstania rys oraz drobniejszych uszkodzeń. Wystarczy wyciągnąć boczną część, aby swobodnie włożyć telefon oraz dopasować go do uchwytu. Jest dostosowany do większości urządzeń, których wymiary wynoszą od 3.5 do 6 cala. Sam uchwyt rozciąga się od 55 do 85mm.

Specyfikacja

Producent Blitzwolf
Model BW-SL5
LED 120
Temperatura barwowa 3000-6000K
Ładowanie USB 5V 2A
Wymiar lampy 10''
Waga 600 kg
Moc 7 - 10W
Strumień światła 400Lm
Ton barwy chłodny/ciepły/naturalny
Materiał ABS + PC

Więcej
Dane techniczne
387_18992

Dane techniczne

Kolejna dostawa
05.04.2021
Dostawa
Płatność
Podobne z tej kategorii
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj