×
Kliknij i zobacz więcej produktów
Nie znaleziono produktów.

Mercusys Router WiFi MR30G AC1200 Gigabit LAN

Marka:
Kod towaru:
MR30G
109,00 zł (brutto)

Dostawa od 9,50 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Zapytaj o ten produkt
Opis

Router Mercusys MR30G

Dzięki zgodności ze standardem 802.11ac, router MR30G dostarcza bardzo szybkie połączenia WiFi o prędkości dochodzącej do 1.2Gb/s. Wybieraj między pasmem 2,4GHz (300Mb/s) która emituje sygnał o lepszej przenikalności ścian dla większego dystansu na jakim można przeglądać internet, wysyłać maile lub korzystać z mediów społecznościowych.

Kiedy streamujesz filmy HD, grasz online lub potrzebujesz dużej przepustowości sieci, wybierz pasmo 5GHz (867Mb/s) które zapewnia większe prędkości przy niższym poziomie zakłóceń.

Więcej połączonych urządzeń jednocześnie

Zwykły router musi kolejkować Twoje urządzenia, jeżeli ma wiele połączeń w tym samym czasie, powodując opóźnienia w sieci. Dzięki technologii MU-MIMO, router MR30G komunikuje się z wieloma urządzeniami w tym samym czasie, pozwalając połączonym urządzeniom osiągnąć większą prędkość, niż w przypadku zwykłego routera działającego w technologii AC.

Anteny o dużym zysku i Beamforming

Cztery zewnętrzne anteny o wysokim zysku 5dBi i dobrze zaprojektowanej strukturze wewnętrznej zwiększają wydajność transmisji i pokrywają więcej pokojów zasięgiem WiFi. Zaawansowana technologia Beamforming automatycznie lokalizuje bezprzewodowe urządzenia i tworzy ukierunkowe, stabilne połączenia bezprzewodowe.

Silny sygnał WiFi w Twoim domu

MR30G uwalnia cały potencjał Twojej sieci bezprzewodowej dzieki silnym i niskozakłóceniowym wzmacniaczom. Oznacza to, że Twoja sieć WiFi ma zwiększony zasięg i pełną siłę sygnału dla wszystkich urządzeń.


Gigabitowe porty dla komputerów, IPTV i konsol

Dzięki gigabitowym portom, które są 10x szybsze niż porty Fast Ethernet, MR30G przesyła dane w oszałamiającej szybkości. Podłącz swoje komputery, urządzenia korzystające z IPTV oraz konsole do MR30G, aby wykorzystać jego potencjał.
Łatwa konfiguracja

Postępuj zgodnie z instrukcjami na intuicyjnym panelu konfiguracyjnym aby skonfigurować router w ciągu kilku minut. Skomplikowana konfiguracja nie jest konieczna. Utwórz odpowiednie reguły aby zapewnić dziecku odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu. Sieć dla gości pozwala na dostęp gościom do Twojej sieci WiFi zachowując Twoją prywatność w łatwy i bezpieczny sposób.

Zobacz więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
MR30G

Opis

Kolor (wyliczeniowy)
Czarny
Liczba anten (sieci drobne)
4
Pasma (sieci drobne)
5 GHz
Porty we/wy (sieciówka drobna)
2 x 10/100/1000 Mbit/s
Standardy sieciowe
802.11ac
Typ routera
xDSL
Architektura sieci (switche)
GigabitEthernet
Opinie
Jeszcze nie ma komentarzy

Opinie o produkcie

  • Jakość wykonania:
  • Łatwość w obsłudze:
Możesz dodać zdjęcia produktu
Przenieś tutaj zdjęcia lub kliknij aby dodać je ręcznie z dysku.
Podobne produkty

Panel

Utwórz konto w sklepie aby zapisywać produkty na liście obserwowanych.

Zaloguj się
99.6% kupujących poleca tego sprzedawcę
2187 9 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 2196 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki
  • Obsługa kupującego 5