×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

NATEC Obudowa Genesis Irid 300 USB 3.0 z oknem czerwone podświetlenie

Kod towaru:
NPC-1131
Producent:
Format obudowy: ATX
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 3
Wymiary: 212 x 467 x 466 mm
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
247,00 zł (brutto)
Brak w magazynie
Dostępne od: 2010-01-01

Opis

Obudowa Genesis Irid 300 USB 3.0 z oknem czerwone podświetlenie

Irid 300 to najlepsze, co Genesis ma do zaoferowania graczom w kwestii obudów. Produkt łączy w sobie pojemne wnętrze, solidne wykonanie, funkcjonalność i świetny wygląd, podkreślony przez podświetlenie LED i panele z hartowanego szkła. Dodatkowo Irid 300 występuje w trzech różnych wariantach kolorystycznych, z podświetlanymi wentylatorami w kolorach czerwonym, niebieskim lub zielonym

PODŚWIETLONE WENTYLATORY NA DOBRY START

Pierwszy rzut oka do wnętrza Irid 300 i już niespodzianka w obudowie zainstalowano cztery wysokiej jakości wentylatory. Co więcej, każdy z nich posiada podświetlenie LED, generowane przez 33 diody. Jakby tego było mało, gracz może zamontować dodatkowe trzy wentylatory na górze obudowy, dla poprawy efektywności chłodzenia. W Irid 300 znajdzie się też miejsce dla chłodzenia cieczą.

WYTRZYMAŁE, HARTOWANE SZKŁO NA PANELACH
Irid 300 to przemyślana konstrukcja, dlatego gracz w każdej chwili będzie mógł podziwiać nie tylko efekty świetlne wytwarzane przez wentylatory. Panel przedni oraz boczny zostały wykonane z hartowanego szkła, umożliwiające obserwowanie zarówno podświetlenia, jak i zamontowanych w środku komponentów.

POJEMNE WNĘTRZE
Irid 300 została zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikowi swobodę w doborze komponentów. Przestronne wnętrze obudowy umożliwia m.in. montaż karty graficznej o długości do 415 mm czy chłodzenia procesora o wysokości do 163 mm. Urządzenie jest przy tym niezwykle solidne, więc gracz nie będzie musiał się martwić o trwałość sprzętu.

FUNKCJONALNOŚĆ TO JEJ DRUGIE IMIĘ
Dość niefunkcjonalnych i nieprzyjaznych obudów! Irid 300 zapewnia graczom wiele ułatwień, w tym specjalne wyżłobienia za płytą główną, mające usprawnić zarządzanie okablowaniem. Na I/O znalazło się też miejsce na przycisk odpowiedzialny za prędkość obrotów wentylatora w ten sposób gracz sam będzie mógł wybrać między szybkim i efektywnym działaniem, a cichą pracą wentylatorów.

Więcej
Dane techniczne
NPC-1131

Dane techniczne

Wymiary
212 x 467 x 466 mm
Kolor (wyliczeniowy)
Czarny
Moc zasilacza
Brak
Wentylator
12 cm
Format obudowy
ATX
Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
5
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
2
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
3
Typ obudowy
Midi Tower
Air Duct
Nie
Złącza na przednim panelu
1 x słuchawki
Dostawa
Płatność
Podobne z tej kategorii
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj