×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

NISZCZARKA NATEC BEAVER OFFICE 13L

Producent:
Kod producenta:
NSH-1317
189,00 zł (brutto)
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Wysyłka 24h
Dostępne od: 2010-01-01
Opis

NISZCZARKA BEAVER OFFICE

Niszczarka Natec Beaver Office to funkcjonalne i eleganckie urządzenie, które sprawdzi się w każdym gabinecie oraz w przestrzeni biurowej. Niszczarka pozwala na szybkie, łatwe i co najważniejsze bezpieczne pozbycie się nadmiaru dokumentów, bez ryzyka jakiegokolwiek wycieku wrażliwych danych.
Duża moc, szybkość i dokładność cięcia na ścinki, zabezpieczenie DIN P-3, automatyczny start i możliwość cofania papieru, pojemność oraz prosta obsługa, to najważniejsze cechy Beaver Office.

ODPOWIEDNI POZIOM ZNISZCZENIA

Najważniejszą cechą dobrej niszczarki jest skuteczne i trwałe zniszczenie dokumentów. Niszczarka Beaver Home gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu noży, które tną papier na ścinki o średnicy 5x40 mm, co jest o wiele dokładniejszym sposobem niż znane ze w standardowych niszczarek paski papieru. Niszczarka pozwala na cięcie nawet 9 arkuszy papieru równocześnie. Cykl pracy urządzenia to 2 minuty.

BEZPIECZNE UŻYTKOWANIE

W niszczarce zastosowano funkcję automatycznego Start/Stop oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowo dzięki możliwości cofania papieru, można wyeliminować irytujące przypadki zacinania się dokumentów w trakcie niszczenia. Z Beaver Office zyskujemy pewność, że niszczarka pracuje w sposób bezpieczny i będziemy cieszyć się jej długim użytkowaniem.

13 LITRÓW POJEMNOŚCI

Urządzenie posiada kosz na ścinki o pojemności 13 litrów. Gwarantuje to bezproblemową obsługę nie tylko gabinetu domowego, ale równie dobrze sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, pozwalając na niszczenie większej ilości dokumentów i niepotrzebnego papieru. W przedniej części kosza znajduje się dodatkowo okienko, które ułatwia szybką kontrolę stanu jego zapełnienia.

NOWOCZESNY DESIGN

Beaver Office to również urządzenie charakteryzujące się nowoczesnym i stonowanym designem. Dzięki temu, można je bez trudu wkomponować w wystój każdego gabinetu i biura.

Dane techniczne
NSH-1317

Dane techniczne

Kolor
Czarny
Zabezpieczenia
Przed przegrzaniem
Napięcie
230
Długość przewodu
1.5
Poziom hałasu
72
Maksymalna ilość niszczonych kartek
9
Pojemność kosza
13
Rodzaj cięcia
Ścinki
Rozmiar cięcia
5*40
Moc
220
Niszczy
Papier
Poziom bezpieczeństwa DIN 66399
P-3
Szerokość szczeliny podawczej
220
Średnia prędkość niszczenia
1,8
Dostawa
Płatność

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj