×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Monitor 24 24BDL4151T PCAP Multi Touch Display

Kod towaru:
24BDL4151T/00
Producent:
4 335,00 zł (brutto)
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji (ms): 5
Przekątna ekranu: 24''
Wbudowane głośniki: Tak
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Brak towaru
Dostępne od: 2010-01-01

Opis

24BDL4151T

Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej
Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać i odtwarzać treści. Możesz załadować swoje materiały multimedialne do monitora i natychmiast rozpocząć odtwarzanie. Działając we współpracy z wewnętrzną przeglądarką, pamięć wewnętrzna pełni również funkcję pamięci podręcznej podczas przesyłania strumieniowego treści online. W przypadku awarii sieci pamięć wewnętrzna podtrzymuje wyświetlanie, odtwarzając buforowaną wersję treści dzięki temu odtwarzanie multimediów jest możliwe nawet wtedy, gdy utracono połączenie z siecią.
 
Tworzenie i aktualizacja materiałów za pomocą narzędzia CMND & Create
Projektuj i twórz ciekawe materiały, korzystając z CMND & Create wydajnego narzędzia do samodzielnego tworzenia. Dzięki interfejsowi typu przeciągnij i upuść, fabrycznie załadowanym szablonom i zintegrowanym widżetom możesz zadziwić swoich klientów ciekawymi materiałami. Funkcja działa w poziomie i w pionie.
  
Zarządzanie ustawieniami wielu monitorów za pomocą narzędzia CMND & Control
CMND & Control pozwala na łatwe zarządzanie wieloma monitorami z centralnej lokalizacji. Dzięki możliwości monitorowania w czasie rzeczywistym, zdalnej aktualizacji ustawień i oprogramowania oraz dostosowywania i konfiguracji wielu monitorów naraz, np. w ścianach wideo lub tablicach z menu, sterowanie zestawem monitorów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
   
Wbudowany moduł Wi-Fi i Bluetooth zapewnia łatwą łączność
Korzystaj z funkcji komunikacji bezprzewodowej dzięki wbudowanemu modułowi WiFi i Bluetooth i zapewnij prostszą kontrolę treści dzięki procesowi bezprzewodowego pobierania.
   
Skorzystaj z interaktywnego ekranu, aby zaangażować klientów
Dzięki wykorzystaniu potęgi dotyku osiągnęliśmy całkowicie nowy poziom interaktywności. Monitor 25 cm (10") z technologią dotykową PCT został skonstruowany bez osłony przedniej części i umożliwia obsługę 5 punktów dotykowych jednocześnie. Dla użytkowników oznacza to nowy, dynamiczny sposób interakcji z Twoją firmą.
   
Dostosowywanie, zapisywanie i uruchamianie własnych aplikacji za pomocą otwartego systemu operacyjnego
Dzięki temu monitorowi dotykowemu z wbudowanym systemem Android możesz korzystać z najbardziej rozwiniętego systemu operacyjnego na świecie. Do Twojej dyspozycji są zainstalowane aplikacje. Możesz też skorzystać z jego otwartej bazy źródłowej i modyfikować, dostosowywać oraz zapisywać własne aplikacje bezpośrednio w pamięci monitora. Pozwala to na dostosowanie osobistego ekranu startowego. Możesz również korzystać z wbudowanego harmonogramu oraz zaplanować działanie aplikacji i treści według pory dnia.
   
Wbudowana kamera, mikrofon i głośniki wzmacniają przekaz
Ten 24-calowy monitor jest wyposażony w kamerę, mikrofon i głośniki. W zależności od używanej aplikacji i zastosowania funkcje te umożliwiają korzystanie z niego w różnych środowiskach można używać go jako urządzenia zabezpieczającego z funkcją rozpoznawania twarzy lub zwiększyć przychody z reklamy za pomocą niestandardowych algorytmów. Może służyć jako lusterko w sklepie z kosmetykami, na którym można skorzystać z aplikacji do wirtualnego makijażu. Można go również używać do komunikacji audiowizualnej, np. w systemie wideokonferencyjnym w środowisku korporacyjnym.
   
Łatwa instalacja dzięki technologii PoE+ umożliwia przesyłanie danych i zasilanie
Uprość instalację dzięki technologii PoE+. Zapewnia ona zasilanie i łączność przez pojedynczą linię ethernet, co ułatwia instalację, eliminując potrzebę używania zasilacza. Monitory mogą być instalowane w małych, trudno dostępnych miejscach, co pomaga zapewnić bardziej elastyczne środowisko wyświetlania. Natomiast osoby, którzy nie chcą korzystać z technologii Power overEthernet, mogą użyć zasilacza dołączonego do zestawu.
   
Łączność i wyświetlanie treści przez Internet
Korzystaj z funkcji łączności i kontroluj treści za pośrednictwem chmury dzięki wbudowanej przeglądarce HTML5. Korzystając z przeglądarki Chromium, twórz własne treści online i połącz je z monitorem lub całą siecią. Wystarczy podłączyć monitor do Internetu za pośrednictwem sieci WiFi lub przewodu ze złączem RJ45 i korzystać ze swoich list odtwarzania.

Dane techniczne
24BDL4151T/00

Dane techniczne

Kolor
Czarny
Ekran dotykowy
Tak
Gniazda we/wy
2 x HDMI
Jasność
250
Kąt widzenia pionowy
160
Kąt widzenia poziomy
170
Kontrast statyczny
1 000:1
Model
24BDL4151T
Pozostałe parametry
Kontrola klawiatury Czujnik G-sensor do obsługi funkcji autoobracania Technologia wielodotykowa: PCT Szkło ochronne: hartowane 1,5 mm Punkty dotykowe: 10 punktów dotykowych jednocześnie
Przekątna ekranu
24''
Rozdzielczość
1920 x 1080 (FHD 1080)
Wbudowany tuner TV
Nie
Akcesoria w zestawie
Zasilacz sieciowy
Certyfikaty
C-tick
Czas reakcji (ms)
5
Głębokość
49.2
Ilość kolorów
16,7 mln
Pobór mocy
25
Proporcje obrazu
16:9
Standard VESA
100 x 100
Szerokość
566.5
Wbudowane głośniki
Tak
Wysokość
361.1
Dostawa
Płatność
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj