×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Ładowarka 6x USB Blitzwolf BW-S16, QC 3.0, PD3.0, 75W (Czarny)

Kod towaru:
387_19312
Producent:
167,00 zł (brutto)
Produkt na magazynie
Dostępne od: 2010-01-01

Opis

6-portowa ładowarka Blitzwolf - szybkie ładowanie Twoich urządzeń

 

Potężna, 6-portowa ładowarka Blitzwolf 75 W obsługuje szybkie ładowanie i pozwala zasilać kilka urządzeń jednocześnie. Wyróżnia się szeroką kompatybilnością oraz złożonym systemem ochrony, który zapewnia bezpieczeństwo zarówno jej, jak i podłączonym do niej sprzętom.

 

 


 

 Zawsze optymalne ładowanie

 

Gdy podłączysz do ładowarki kilka urządzeń jednocześnie, inteligentnie dzieli ona moc wyjściową, aby zapewnić im wszystkim jak najefektywniejsze, szybkie ładowanie. Jego maksymalna moc to aż 75 W - dzięki temu Twoje sprzęty w rekordowo krótkim tempie mogą być ponownie gotowe do działania.

 


 

 Błyskawiczny czas ładowania

 

Ładowarka obsługuje protokoły szybkiego ładowania PD3.0 oraz QC3.0. Z jej pomocą naładujesz więc swoje urządzenia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Czas pełnego ładowania MacBooka Air 2020 przy jej wykorzystaniu wynosi tylko 1,5 godziny - podobnie jest w przypadku konsoli Nintendo Switch. Z kolei smartfona iPhone 11 Pro naładujesz do połowy w zaledwie pół godziny!

 


 

 Ładuj, co chcesz

 

Urządzenie wyposażone zostało w 2 porty USB-C oraz 4 porty USB-A. Dzięki temu możesz cieszyć się uniwersalną kompatybilnością i zasilać większość swoich urządzeń. Telefony, tablety, laptopy, smartwatche i wiele innych urządzeń - dzięki ładowarce Blitzwolf naładujesz je z niespotykaną wcześniej prędkością.

 

 


 

 Całkowite bezpieczeństwo

 

Ładowarka wyposażona została w inteligentny chip, który zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność ładowania w każdej sytuacji. Urządzenie jest chronione przed przeciążeniem i zwarciem. Ma także odpowiednie zabezpieczenie wejściowe. Dzięki temu nie musisz obawiać się ani o swoją ładowarkę, ani o podłączone do niej sprzęty.

 

 


 

 Ciesz się komfortem użytkowania

 

Niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie jest poręczne i przenośne - bez problemu spakujesz je do torby lub plecaka i zabierzesz wszędzie, gdzie chcesz - do pracy, w podróż służbową czy na wakacje. Dołączony do zestawu stojak na telefon ułatwia korzystanie ze smartfona podczas ładowania - dzięki temu możesz wygodnie oglądać film lub serial i nie martwić się, że akumulator odmówi posłuszeństwa w najciekawszym momencie.

 

 Specyfikacja 


 

Producent Blitzwolf
Model BW-S16
Moc wyjściowa 75W
Moc wejściowa AC100-240V 50/60Hz 1.7A MAX
Wymiary 96,6 x 70 x 28,5mm
Wspierane ładowanie PD3.0/QC2.0/QC3.0/BC1.2 DCP/ Apple 2.4A/AFC/FCP
Porty USB-C+USB-A+PD

 

Więcej
Dane techniczne
387_19312

Dane techniczne

Kolejna dostawa
05.04.2021
Dostawa
Płatność
Podobne z tej kategorii
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj