×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Baseus Cobble, 15W (Biała)

Kod towaru:
387_19024
Producent:
45,01 zł (brutto)
Produkt na magazynie
Dostępne od: 2010-01-01

Opis

Baseus Cobble

 

Nowoczesny design, najwyższa jakość wykonania i przemyślany projekt to wszystko, co potrzebne, aby zapewnić komfort i skuteczność podczas ładowania. Ładowarka indukcyjna Baseus ładuje telefon z mocą do 15W, dzięki czemu pełne naładowanie jest wyjątkowo szybkie. Równie szybko ładują się inne urządzenia, obsługujące szybkie ładowanie Qi. Wykonana została z solidnego tworzywa o właściwościach antypoślizgowych. Dzięki temu telefon jest bezpieczny i nie zsuwa się z niej, nawet gdy telefon zacznie wibrować przy połączeniu.

 


 

Przemyślany design

 

W trakcie produkcji zastosowano wytrzymały i odporny na zarysowania materiał o antypoślizgowych właściwościach. Wbudowany czujnik obejmuje większy obszar ładowania od swoich poprzedniczek. Możemy odłożyć telefon i niezależnie od pozycji automatycznie rozpocznie się proces odnawiania energii bez zbędnych kabli. Przy tym, nie ma możliwości utraty energii. Z pewnością zaletą jest również rozmiar urządzenia, który pozwoli na zabranie go ze sobą, gdzie tylko się zapragnie. Wystarczy włożyć ładowarkę do ochronnego etui lub torby podróżnej, aby zapewnić sobie brak zmartwień na cały dzień.

 

 

 


 

Stabilność i bezpieczeństwo

 

Kilka poziomów zabezpieczeń chroni między innymi przed przeładowaniem, przegrzaniem i krótkimi spięciami, więc telefony ładują się nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Zapewniona kompletna ochrona zarówno akcesorium, jak i telefonu. Chipset sterujący dopasowuje natężenie prądu do urządzenia, chroniąc je przed uszkodzeniem. Natomiast silikonowy pasek na spodzie gwarantuje stabilną pozycję akcesorium. Zabezpieczona jest także przed metalowymi przedmiotami, które mogą zostać na niej położone. Ładowarka przeszła szereg testów oraz zdobyła liczne certyfikaty potwierdzające jej skuteczność..

 


 

Ładowanie Qi

 

Dzięki wzmocnionej cewce miedzianej tempo ładowania jest dwukrotnie wyższe niż w przypadku zwykłych bezprzewodowych ładowarek. Ładowarka posiada wysokiej jakości układ scalony i kondensator, który inteligentnie obserwuje napięcie i temperaturę, automatycznie wykrywa obce przedmioty metalowe, wybiera optymalną wydajność w zakresie od 10W do 5W dla różnych modeli. Technologia Qi dodaje również możliwość ładowania bezprzewodowego telefonów, które dysponują taką funkcją. Istnieje także opcja ładowania w etui, jeżeli jego grubość nie przekracza 6 mm. Jednak aby uzyskać jak najlepszą wydajność, użyj ładowarki QC3.0 / 2.0.

 

 


 

Dodatkowe zalety

 

Urządzenie umożliwia długotrwałe ładowanie, ale bez nagrzewania. Dioda led informuje o aktualnym stanie baterii na interfejsie USB. Ładowarka posiada cewki ładujące, które przez zwiększenie obszaru ładowania znacznie przyspieszają cały proces. Natomiast wykończenie z miękkiego silikonu dba o bezpieczeństwo Twojego urządzenia i eliminuje pojawianie się wszelkich zadrapań i zarysowań. Inteligentny układ sterujący wykryje parametry telefonu i dostosuje do nich swoją moc. Sprzęt kompatybilny jest z telefonami Huawei, Xiaomi i IPhone. Moc ładowania wynosi nawet 15W, jednak zależne jest to od smartfona.

 

 


 

Specyfikacja

 

Producent Baseus
Nazwa Cobble Wireless Charger 15W
Kod produktu WXYS-02
Materiał PC + Silikon
Kolor Biały
Waga 130.3g
Napięcie wejściowe DC 5V/2A 9V2A 12V/2A Max
Kompatybilność Urządzenia posiadające możliwość ładowania bezprzewodowego ze standardami Qi
Długość przewodu
120 cm

 

Więcej
Dane techniczne
387_19024
Dostawa
Płatność
Podobne z tej kategorii
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj