×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

IB-563SSK Backplane 3x3,5''

Kod towaru:
IB-563SSK
Producent:
430,00 zł (brutto)
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Brak towaru
Dostępne od: 2010-01-01
Opis

IB-563SSK
Backplane montowany do dwóch wnęk 5,25" z opcją montażu trzech dysków twardych SATA/SAS 3,5"

FUNKCJE
- Możliwość montażu trzech dysków twardych 3,5" SATA I/II/III lub SAS HDD w trzech zatokach 5,25"
- 2x host Connector (Dual Channel) oddzielnie dla każdego dysku
- Nieograniczona pojemność dysków
- Połączenie Hosta SATA I/II/III do 6,0 Gb/s
- Zatoki zamykane na klucz
- Plug & Play i Hot Swap

Urządzenie do zadań specjalnych
Seria IB-56x charakteryzuje się trzema produktami o różnych ilościach slotów na dyski. Seria IB-56x została stworzona, aby podołać najtrudniejszym zadaniom Twojego serwera. W obudowie mogą być używane dyski SATA, jak i SAS, w ostatnim przypadku również w trybie Dual Channel. Praca z naszymi urządzeniami jest bardzo stabilna, nawet przy wykorzystywaniu bardzo dużej ilości danych. Nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy sprawności, zapewniają wysoką jakość wykonania, stabilną pracę i niezawodność.
Bezpieczeństwo w naszej firmie jest bardzo ważne, dlatego postanowiliśmy umieścić zamek na klucz w naszym produkcie. Chroni on przed dostępem osób trzecich, zabezpieczając Twoje dane. Diody LED informują użytkownika o obecności dysku, dostępie do dysku i pracy wentylatora. Wentylator ma za zadanie jak najszybciej odprowadzić gorące powietrze.

Odporny na stres
Seria IB-56X jest przeznaczona do wielu trudnych zastosowań. W tej obudowie zastosowano najlepsze dostępne materiały, co czyni ją idealnym zastosowaniem w serwerowni. Trzy dyski w rozmiarze 3,5" zapewnią odpowiednią ilość miejsca na dane. Elementy aluminiowe zostały szczelnie zamknięte przez elektrolit, w ramach zabezpieczenia, obudowa posiada zamek na klucz.

Zimno i cichutko
Metal o wysokiej jakości rozprasza wytwarzane ciepło poprzez bierne odprowadzanie ciepła do środowiska. Aktywna konwekcja odbywa się za pomocą wentylatora 60 mm, który można wymieniać bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Zastosowanie dużego wentylatora sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo cicha.

Informacje zawsze aktualne
Możliwy jest montaż do trzech dysków o rozmiarze 3,5" z podłączeniem SATA lub SAS. Dyski twarde podłączone jako SAS mogą być dodatkowo obsługiwane w trybie Dual Channel. Sygnały optyczne i akustyczne w każdej chwili pokazują informacje o dyskach twardych i wentylatorze. Dodatkowo możemy ustawić alarm temperatury, kolejno dla 55 °, 60 ° lub 65 ° C.

Dane techniczne
IB-563SSK

Dane techniczne

Kolor
Czarny
Pozostałe parametry
- Wentylator: 60 x 60 mm- HotSwap- Plug & Play- Interfejs dysku twardego: 3x SAS / SATA I/II/III- Interfejs Hosta: 3x SATA I/II/III- Zamek- LED: Zasilanie (niebieski), dostęp do dysku twardego (pomarańczowy), wł. / Wył., Alarm- Alarm: Dioda LED i alarm dź
Format szerokości dysku
3,5'' (LFF)
Interfejs dysku
SATA III - 6 Gb/s
Wymiary
215 x 148 x 86 mm
Akcesoria w zestawie
- IB-564SSK- 3x kable SATA- 2x kluczyki- 8x śrubek montażowych- Instrukcja obsługi
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows
Materiał
Aluminium
Typ obudowy HDD
Kieszeń wewnętrzna
Dostawa
Płatność
Ostatnio przeglądane przez Ciebie

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj