Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.

Verbatim Dysk zewnętrzny Fingerprint Secure 1TB 2.5 cala USB-C 3.0 Gen1 czytnik linii papilarnych

414,01 zł (brutto)
Brak w magazynie
Dostępne od: 2010-01-01
Kod towaru:
53650
Producent:
Format szerokości dysku: 2,5'' (SFF)
Pojemność dysku: 1
Typ dysku: HDD
Interfejs dysku: USB Type C
Polub0
Porównaj0
Obserwuj
Opis

Dysk twardy Fingerprint Secure 1TB 2.5 USB-C 3.0 Gen1 czytnik linii papilarnych

Zapewnienie bezpieczeństwa danych w transporcie to główna troska nie tylko wielu firm, lecz także indywidualnych użytkowników. Wyobraź sobie utratę osobistych plików na skutek pozostawienia dysku w pociągu lub taksówce i świadomość, że każdy może uzyskać do nich dostęp, ponieważ zostały zapisane na zwyczajnym dysku. Dysk twardy Fingerprint Secure wykorzystuje połączenie 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES i technologii biometrycznej, oferując kompletną ochronę informacji.

Wysoki poziom szyfrowania
256-bitowe sprzętowe szyfrowanie AES płynnie szyfruje wszystkie dane na dysku w czasie rzeczywistym Dysk spełnia wymogi RODO, gdyż w 100% jest bezpiecznie zaszyfrowany. Wbudowany system rozpoznawania linii papilarnych umożliwia dostęp maksymalnie ośmiu upoważnionym użytkownikom i jednemu administratorowi, który dostęp do urządzenia uzyskuje podając hasło. Dysk nie zapisuje haseł na komputerze ani w pamięci ulotnej systemu, dzięki czemu jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze od szyfrowania programowego. Poza tym w przypadku dostania się w niepowołane ręce dysk twardy usuwa wszystkie dane po powtórnych nieudanych próbach wprowadzenia hasła.

Przyjazny dla użytkownika
Łatwe w użyciu oprogramowanie umożliwia rejestrację do ośmiu użytkowników i zapisanie ich odcisków palców. Po skonfigurowaniu tacy użytkownicy mogą blokować i odblokowywać urządzenie po prostu za pomocą zarejestrowanego odcisku palca. Wystarczy podłączyć urządzenie Fingerprint Secure do komputera PC i delikatnie przyłożyć palec do czujnika. Jeśli odcisk palca zostanie rozpoznany, bezpieczny dysk twardy zostanie odblokowany i zaświeci się zielona kontrolka LED na urządzeniu. Dostęp do dysku twardego można również uzyskać za pomocą hasła administratora.

Szeroka kompatybilność
Dysk jest zgodny z systemami operacyjnymi PC i Mac i wyposażony w interfejs USB 3.1 GEN 1 ze złączem USB-C w celu zapewnienia bardzo dużych szybkości transmisji danych. Zestaw zawiera przewód USB-C do USB-A, jak również adapter USB-C umożliwiający podłączenie do wielu różnych urządzeń. Po zarejestrowaniu odcisku palca dysk można również podłączyć do telewizora, co jest niemożliwe w przypadku dysków z normalnym szyfrowaniem.

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych
W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa z dyskiem dostarczane jest oprogramowanie Nero Backup, za pomocą którego można łatwo i w dowolnym momencie wykonać kopię zapasową wszystkich plików, folderów i napędów znajdujących się w komputerze lub laptopie. Możliwe jest również zaplanowanie automatycznego wykonywania kopii zapasowych na wybrany czas, dzięki czemu kopie zapasowe będą tworzone regularnie! Oprogramowanie Nero Backup jest zgodne z systemami Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10 (nie jest zgodne z systemami operacyjnymi Mac).

Szczegóły produktu

  • Przenośny dysk twardy USB-CTM z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, uniemożliwiającym dostęp do danych nieupoważnionym użytkownikom
  • Dostęp dzięki odciskowi palca upoważnionego użytkownika
  • Obowiązkowe 100% 256-bitowe wysokiej klasy szyfrowanie sprzętowe AES
  • Do ośmiu upoważnionych użytkowników plus jeden administrator (hasło)
  • Przechowuj i przenoś poufne dane, korzystając z ochrony przed utratą lub atakiem hackerów
  • Obsługuje tryb pracy USB Super-speed (5 Gb/s)
  • Przewód USB-CTM  USB-A i adapter USB-CTM
  • Program do tworzenia kopii zapasowych Nero w zestawie

Read moreShow less
Dane techniczne
53650

Dane techniczne

Model
Fingerprint Secure
Format szerokości dysku
2,5'' (SFF)
Interfejs dysku
USB Type C
Kolor (wyliczeniowy)
Czarny
Pojemność dysku
1
Typ dysku
HDD
Typ napędu
Zewnętrzny
Głębokość
126
Szerokość
81
Wysokość
16.5
Dostawa
Płatność
Opinie
brak

Napisz opinię o produkcie

  • Ocena:
Opisz poniżej swoje doświadczenia z produktem
Dodaj zdjęcia:
Przenieś zdjęcia lub kliknij aby dodać
Podobne z tej kategorii
Ostatnio przeglądane przez Ciebie
Brak produktów

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj