×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Szukaj na blogu

Rockstar już banuje graczy Red Dead Online

Opublikowane2019-11-14 291
Polub0


Minęło kilka dni od wydania Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online na PC, a Rockstar już banuje pierwszych graczy. Dotyczy to tych którzy grają na modach często uzyskując nieuczciwą przewagę nad innymi.

Według RDR2.org osoby, które naruszają warunki korzystania z usługi Red Dead Online, która obejmuje modyfikowanie tej części gry, mogą otrzymywać zawieszenia lub całkowite zakazy na swoich kontach. Wszystkie postępy i ekwipunek w grze zostaną również zresetowane w celu zrównoważenia chwilowych korzyści, jakie mieli podczas grania w zmodyfikowaną grę.


Warto jednak zauważyć, że możesz zostać zbanowany tylko na multiplayer Red Dead Online. W podstawową wersję Red Dead Redemption będziesz mógł nadal grać pomimo bana na multiplayera. Modderzy nie tracą czasu i już zaczęli działać i wprowadzać modyfikację od momentu pierwszego dnia premiery na PC. Dla przykładu można już pograć jako Joker :)

Większość producentów gier nie przepada za niekontrolowanym modyfikowaniem ich gier przez graczy, ale spółka macierzysta Rockstar, Take-Two Interactive czerpie spore korzyści finansowe z gry która głównie "jedzie" na modach. Tak, mam na myśli Grand Theft Auto V który jest najbardziej dochodowym produktem medialnym w historii, a duża część jego przychodów pochodzi z mikrotransakcji, a nie ze sprzedaży gier. Grand Theft Auto V wciąż znajduje się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się gier tego miesiąca.


Oprócz widocznych problemów z modderami online, Red Dead Redemption 2 na PC ma również spory problem z wydajność i stabilnością. Po prostu źle działa na systemach wielu graczy. Rockstar został zmuszony do przeprosin za ciągłe problemy z lagami, które wydają się być powiązane z konfiguracjami procesorów, a gra w niektórych przypadkach zawieszała także cały Rockstar Games Launcher.

Napisz komentarz
Leave a Reply

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj