×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Szukaj na blogu

Listopadowa (1909) aktualizacja Windows 10 już jest!

Opublikowane2019-11-13 238
Polub0

Koniec oczekiwania: Microsoft oficjalnie wydał aktualizację systemu Windows 10 na listopad 2019 r. 

Zgodnie z założeniami Microsoft wydaje co roku dwie główne aktualizacje systemu Windows 10.

Microsoft dość jasno sprecyzował, że głównym zadaniem poprzedniej aktualizacji Windows 10 z maja 2019 jest poprawa działania i zaoferował kilka nowych funkcji. Aktualizacja listopadowa wygląda podobnie, z kilkoma zmianami. Lista Microsoft zawiera:

  • Lepsze zarządzanie powiadomieniami, w tym nowy przycisk u góry Centrum akcji i możliwość sortowania powiadomień według ostatnio wyświetlanych.
  • Integracja treści OneDrive online z tradycyjnymi indeksowanymi wynikami w polu wyszukiwania Eksploratora plików.
  • Panel nawigacyjny w menu Start rozszerza się teraz po najechaniu na niego myszką, aby lepiej informować, dokąd prowadzi kliknięcie.
  • Używanie głosu do aktywowania asystentów cyfrowych innych firm z ekranu blokady.
  • Szybkie tworzenie wydarzenia w kalendarzu bezpośrednio z palety wysuwanej na pasku zadań.

Każdy, kto jest zainteresowany aktualizacją systemu Windows 10 listopad 2019 r., Może ją zainstalować, przechodząc do Ustawienia> Aktualizacja i zabezpieczenia> Windows Update, wybierając „Sprawdź aktualizacje” i ponownie uruchamiając komputery po zakończeniu pobierania aktualizacji. Microsoft oferuje również opcję planowania ponownego uruchomienia, na wypadek, gdyby ktoś musiał coś zrobić przed zakończeniem instalacji.

Co ważne, aktualizacje zainstalujemy tylko na maszynach, które nie mają problemów ze zgodnością. Pozostali będą musieli jeszcze poczekać. Jeśli twój komputer nie spełnia wymagań aktualizacji, system poinformuje cię o tym.

Kolejne zmiany powinny pojawić się w 2020 r. Microsoft już testuje wersję systemu Windows 10, która ma zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego rokuJuż od jakiegoś czasu Microsoft pracuje nad kolejną aktualizacją. Członkowie programu Skip Ahead faktycznie zaczęli korzystać z aktualizacji nazwanej Windows 10 20H1. Przewidujemy, że aktualizacja pojawi się w kwietniu lub maju 2020 r. już bez wszystkich problemów, które niekorzystnie wpłynęły na ostatnie wersje systemu Windows 10.

Napisz komentarz
Leave a Reply

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj