×
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Zobacz więcej produktów
Nie znaleziono dostępnych produktów.
Szukaj na blogu

Płyty główne z chipsetem AMD B550 i Intel 400 są gotowe do wydania

Opublikowane2019-11-21 616
Polub0

 


Tajwański producent płyt głównych Biostar, a dokładnie jego szef Vicky Wang pochwalił się w jednym z wywiadów, że płyty główne z chipsetem AMD B550 i Intel 400 są gotowe do wydania pomimo, że nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery.


Zapytany o nadchodzące produkty Biostar, Wang odpowiedział, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się obu serii zarówno dla Intela, jak i AMD. Producenci płyt głównych otrzymali chipsety B550 już w tym kwartale. Oznaczałoby to, że płyt na nowych chipsetach AMD i Intel możemy spodziewać się na półkach sklepowych już w pierwszym kwartale 2020 roku.

Płyty na chipsetach Intela z serii 400 mają zostać wydane mniej więcej w tym samym czasie, co płyty główne B550. Ten chipset jest specjalnie dostosowany do procesorów Comet Lake-S. Jak to miało miejsce w przeszłości płyty serii "Z" czyli w tym wypadku Z490 będą tymi z górnej półki, oferujące więcej funkcji w porównaniu z płytami z chipsetem B460 i H410. Płyta główna B460 byłaby płytą średniej klasy oferującą zarówno więcej zaawansowanych funkcji przy niższych kosztach, podczas gdy płyty główne z chipsetem H410 będą opcją budżetową, najtańszą.

Więcej informacji na temat płyt na nowych chipsetach AMD i Intel pojawi się na blogu już w najbliższych dniach.


Napisz komentarz
Leave a Reply

Menu

Załóż konto aby zapisać polubione.

Zaloguj

Utwórz konto, aby tworzyć i dodawać produkty do listy obserwowanych.

Zaloguj