Pokaż więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Philips Monitor 24 24BDL4151T PCAP Multi Touch Display

Producent:
4 046,00 zł
Brutto
Wysyłka już od 8 zł
Ogólna tabela opłat i czasu dostawy przesyłek
DostawaKosztCzas dostawyDotyczy produktów
Przesyłka kurierska 17 zł 1 dzień wszystkie
Przesyłka kurierska za pobraniem 25 zł 1 dzień do wartości 5.000 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 13.48 zł 1-2 dni do wartości 5.000 zł
Paczka Pocztowa Kurier 48 10 zł 2-3 dni do wartości 5.000 zł
List polecony Poczta Polska 8 zł 2-4 dni do wartości 100 zł
Odbiór w salonie 0 1 dzień wszystkie

1. Czas dostawy opieramy na deklarowanym czasie dostawy podanym przez poszczególnych przewoźników, kurierów.


2. Paczki nadajemy codziennie około godziny 15:00 w dni robocze. Jeśli wpłata za Twoje zamówienie zostanie zaksięgowana przed godziną 15:00 to najczęściej towar wysyłamy jeszcze tego samego dnia.


3. W przypadku odbioru osobistego towar przeważnie jest dostępny do odbioru już następnego dnia (za wyjątkiem soboty, niedzieli i świąt).

Brak towaru

Kod producenta:
24BDL4151T/00
Opis produktu

24BDL4151T

Zapisywanie i odtwarzanie treści z wykorzystaniem pamięci wewnętrznej
Pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać i odtwarzać treści. Możesz załadować swoje materiały multimedialne do monitora i natychmiast rozpocząć odtwarzanie. Działając we współpracy z wewnętrzną przeglądarką, pamięć wewnętrzna pełni również funkcję pamięci podręcznej podczas przesyłania strumieniowego treści online. W przypadku awarii sieci pamięć wewnętrzna podtrzymuje wyświetlanie, odtwarzając buforowaną wersję treści dzięki temu odtwarzanie multimediów jest możliwe nawet wtedy, gdy utracono połączenie z siecią.
 
Tworzenie i aktualizacja materiałów za pomocą narzędzia CMND & Create
Projektuj i twórz ciekawe materiały, korzystając z CMND & Create wydajnego narzędzia do samodzielnego tworzenia. Dzięki interfejsowi typu przeciągnij i upuść, fabrycznie załadowanym szablonom i zintegrowanym widżetom możesz zadziwić swoich klientów ciekawymi materiałami. Funkcja działa w poziomie i w pionie.
  
Zarządzanie ustawieniami wielu monitorów za pomocą narzędzia CMND & Control
CMND & Control pozwala na łatwe zarządzanie wieloma monitorami z centralnej lokalizacji. Dzięki możliwości monitorowania w czasie rzeczywistym, zdalnej aktualizacji ustawień i oprogramowania oraz dostosowywania i konfiguracji wielu monitorów naraz, np. w ścianach wideo lub tablicach z menu, sterowanie zestawem monitorów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
   
Wbudowany moduł Wi-Fi i Bluetooth zapewnia łatwą łączność
Korzystaj z funkcji komunikacji bezprzewodowej dzięki wbudowanemu modułowi WiFi i Bluetooth i zapewnij prostszą kontrolę treści dzięki procesowi bezprzewodowego pobierania.
   
Skorzystaj z interaktywnego ekranu, aby zaangażować klientów
Dzięki wykorzystaniu potęgi dotyku osiągnęliśmy całkowicie nowy poziom interaktywności. Monitor 25 cm (10") z technologią dotykową PCT został skonstruowany bez osłony przedniej części i umożliwia obsługę 5 punktów dotykowych jednocześnie. Dla użytkowników oznacza to nowy, dynamiczny sposób interakcji z Twoją firmą.
   
Dostosowywanie, zapisywanie i uruchamianie własnych aplikacji za pomocą otwartego systemu operacyjnego
Dzięki temu monitorowi dotykowemu z wbudowanym systemem Android możesz korzystać z najbardziej rozwiniętego systemu operacyjnego na świecie. Do Twojej dyspozycji są zainstalowane aplikacje. Możesz też skorzystać z jego otwartej bazy źródłowej i modyfikować, dostosowywać oraz zapisywać własne aplikacje bezpośrednio w pamięci monitora. Pozwala to na dostosowanie osobistego ekranu startowego. Możesz również korzystać z wbudowanego harmonogramu oraz zaplanować działanie aplikacji i treści według pory dnia.
   
Wbudowana kamera, mikrofon i głośniki wzmacniają przekaz
Ten 24-calowy monitor jest wyposażony w kamerę, mikrofon i głośniki. W zależności od używanej aplikacji i zastosowania funkcje te umożliwiają korzystanie z niego w różnych środowiskach można używać go jako urządzenia zabezpieczającego z funkcją rozpoznawania twarzy lub zwiększyć przychody z reklamy za pomocą niestandardowych algorytmów. Może służyć jako lusterko w sklepie z kosmetykami, na którym można skorzystać z aplikacji do wirtualnego makijażu. Można go również używać do komunikacji audiowizualnej, np. w systemie wideokonferencyjnym w środowisku korporacyjnym.
   
Łatwa instalacja dzięki technologii PoE+ umożliwia przesyłanie danych i zasilanie
Uprość instalację dzięki technologii PoE+. Zapewnia ona zasilanie i łączność przez pojedynczą linię ethernet, co ułatwia instalację, eliminując potrzebę używania zasilacza. Monitory mogą być instalowane w małych, trudno dostępnych miejscach, co pomaga zapewnić bardziej elastyczne środowisko wyświetlania. Natomiast osoby, którzy nie chcą korzystać z technologii Power overEthernet, mogą użyć zasilacza dołączonego do zestawu.
   
Łączność i wyświetlanie treści przez Internet
Korzystaj z funkcji łączności i kontroluj treści za pośrednictwem chmury dzięki wbudowanej przeglądarce HTML5. Korzystając z przeglądarki Chromium, twórz własne treści online i połącz je z monitorem lub całą siecią. Wystarczy podłączyć monitor do Internetu za pośrednictwem sieci WiFi lub przewodu ze złączem RJ45 i korzystać ze swoich list odtwarzania.

Dane techniczne
24BDL4151T/00

Dane techniczne produktu:

Model

24BDL4151T

Głębokość
49.2 mm
Wysokość
361.1 mm
Jasność
250 cd/m²
Kąt widzenia pionowy
160 °
Kąt widzenia poziomy
170 °
Pobór mocy
25 W
Pozostałe parametry
  • Kontrola klawiatury
  • Czujnik G-sensor do obsługi funkcji autoobracania
  • Technologia wielodotykowa: PCT
  • Szkło ochronne: hartowane 1,5 mm
  • Punkty dotykowe: 10 punktów dotykowych jednocześnie
Waga
4 kg
Akcesoria w zestawie

Zasilacz sieciowy

Szerokość
566.5 mm
Czas reakcji new
5 ms
Opinie
Brak komentarzy
Produkty które mogą Cię zainteresować
Brak
Ostatnio przez Ciebie przeglądane

Menu

Udostępnij

Ustawienia

Pokaż więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz konto w sklepie aby dodać do obserwowanych

Zaloguj się