Techly Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m

8057685302754 | 1_614495

47,00 zł

Znalazłeś ten produkt taniej ?
Daj nam znać, a my postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Znalazłeś ten produkt taniej ?

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Mało

Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, 3m

- Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
- Wysoka przepustowość na dużych odległościach
- OM3 50/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na odległość 300 m
- Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
- Rozwiązanie obniżające koszty


Pozostałe parametry
- Włókno: 50 mikronów
- Powłoka: 125 mikronów
- Typ światłowodu: wielodomowy OM3
- Materiał płaszcza: LSZH
- Średnica płaszcza: 3 mm
Kolor Miętowy
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj Kabel
Długość przewodu 3 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex

Możesz wybrać jedną z wygodnych metod dostawy towaru. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich (DHL, Schenker lub Pocztex), Pocztą Polską - Kurier 48 lub w przypadku towarów małych gabarytów listem poleconym Poczty Polskiej. Twoje zamówienie możemy dostarczyć również do Paczkomatów InPost. Poniższe ceny dotyczą wysyłki na terenie Polski. Zamówiony w naszym sklepie towar możesz także odebrać osobiście w salonie stacjonarnym w Katowicach, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.


Odbiór osobisty 0 zł
List polecony ekonomiczny 5,90 zł
Poczta Kurier 48 11 zł
Przesyłka kurierska 15 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem 25 zł
Paczkomaty Inpost dostępne wkrótce
Opinie o produkcie:
0 1 2 3 4
0/5
Razem 0 komentarzy
oceny:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)