O nas

Nasza firma jest na rynku nieprzerwanie od 2009 roku. Od początku specjalizujemy się w sprzedaży komputerów stacjonarnych, podzespołów komputerowych, monitorów komputerowych i akcesoriów dla graczy. W naszej ofercie posiadamy produkty wyłącznie wiodących, znanych i renomowanych producentów. Zaskoczymy Cię bardzo szerokim wachlarzem akcesoriów gamingowych: myszy, klawiatury, słuchawki, podkładki. Jesteśmy w pierwszej piątce firm w Polsce, która sprzedaje najwięcej tego typu asortymentu w serwisie Allegro.

Sprzedaż prowadzimy nie tylko w sklepie internetowym, ale także w naszym firmowym salonie stacjonarnym w Katowicach. Nasz salon mieści się w sąsiedztwie katowickiego "Spodka" z łatwym dojazdem i miejscami parkingowymi. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 17:30 i w soboty 10:00 - 13:00. W niedziele i święta nie pracujemy.

Zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi klientami, do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie dlatego całą uwagę przywiązujemy do jakości obsługi nie tylko przed, ale i po sprzedaży. Zdajemy sobie sprawę, że standard obsługi można usprawnić, dlatego jesteśmy otwarci na wasze opinie i uwagi.

Dane firmy:

Sklep Komputerowy Etroniks.net Marcin Natkański

ul. Ordona 7

40-164 Katowice

NIP: PL9542685571

Regon: 241373310