Nowości w dziale 0 komentarze 188 wyświetleń
piątek, czerwca 2, 2017

Bezprzewodowa supremacja - Razer Lancehead

Jak powszechnie wiadomo granie bezprzewodowe nie jest pozbawione wad. Mimo wszystko jednak, ta technologia zasługuje na swoje miejsce i przede wszystkich na swoich fanów.
Problemem urządzeń bezprzewodowych natomiast zawsze była ich stabilność, uzależniona od wszystkiego co się wokół nich dzieje. Wszyscy o tym wiedzą, także Razer.

Razer, tym razem, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Ich nowy gryzoń - Lancehead ma zakończyć czas problemów z zakłóceniami i opóźnieniami.
Robi to za pomocą innowacyjnej technologii AFT, która spośród całego pasma dostępnych częstotliwości, inteligentnie manipuluje nimi, wybierając te pozbawione zakłóceń. Efektem jest bezkompromisowa stabilność i wygoda, nawet w ekstremalnych warunkach turnieju LANowego, w pobliżu kilku routerów, oraz innych urządzeń bezprzewodowych.


Oprócz tego niezwykłego rozwiązania, Razer oferuje wszystko to co najlepsze w ich myszkach. Dokładny i diablo-szybki, precyzyjny sensor laserowy, mechaniczne, wytrzymałe przyciski, zadowalające możliwości customizacji, oraz zarządzania urządzeniem i ten wygląd, wspomagany wielokolorowym oświetleniem Chroma...

Dla graczy ceniących wygodę, komfort i uczucie "premium", to niezwykła propozycja i swojego rodzaju widok na świt gamingowych myszek bezprzewodowych. Mam nadzieję, że jeszcze o podobnych rozwiązaniach usłyszymy i to nie raz.

Lancerhead dostępny jest już teraz, w cenie ~630zł.

chcesz podzielić się opinią?